O nas

DEKLARACJA MISJI


Naszą misją jest DOSTARCZANIE NAJLEPSZYCH USŁUG poprzez wprowadzanie na rynek najnowszych i najlepszych trampek oraz tworzenie niezapomnianych wrażeń klientów.

PRODUKT
Oferujemy najlepszy wybór najlepszych marek i stylów - dostarczając odpowiedni asortyment produktów, który łączy się z dynamicznym stylem życia naszych klientów. To wyjątkowe doświadczenie dla naszych konsumentów opiera się na jakości, a nie cenie. Nasz asortyment koncentruje się na codziennym obuwiu sportowym (produkty przeznaczone do uprawiania sportu, ale noszone przede wszystkim w modzie lub na co dzień), ale oferujemy również obuwie sportowe o najlepszych parametrach użytkowych i sportowe na co dzień w centrum handlowym i Internecie. Uzupełniamy tę najlepszą w swojej klasie kolekcję obuwia odpowiednią mieszanką najwyższej jakości odzieży i akcesoriów.


PREZENTACJA


Tworzymy wysokiej jakości prezentację w sklepie i online, opowiadając świeże, fascynujące historie o markach, kategoriach i stylach, które oferujemy. Tworząc angażujące środowisko, pomagamy klientom łatwo poruszać się po naszej bogatej ofercie i znaleźć odpowiedni dla nich produkt. Nasza prezentacja jest przejrzysta, dobrze zorganizowana i podkreśla kluczowe produkty, które przyciągają uwagę klientów centrów handlowych i sklepów internetowych.

LUDZIE


Kluczem do stworzenia doświadczenia premium są nasi ludzie. Naszym celem jest zatrudnianie osób, które pasjonują się trampkami, sportem i obsługą klientów. Pracownicy, którzy utrzymują lub przekraczają nasze standardy doskonałości, pomagają ożywić naszą markę w sklepach stacjonarnych i online.

Nie jesteśmy tutaj tylko po to, aby sprzedawać szczęśliwe zakupy. Wierzymy, że nowa para trampek może zmienić człowieka - dzień, tydzień, miesiąc lub rok. Dzięki odpowiedniej parze tenisówek możemy zmienić ludzkie spojrzenie na życie. Nazywamy to „resneakerizacją” i zamierzamy ponownie pozyskiwać klientów z całego świata!